scorecardresearch

Down sendromlu çocuğa köpek şefkati

110 izlenme
Kategori Çocuk
Eklenme Tarihi 4 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Down sendromlu çocuğa köpek şefkati

Down sendromlu küçük bir çocuk ile Labrador Retriever cinsi bir köpek arasındaki tatlı oyun, izleyenleri derinden etkiledi.

Genetik düzensizlik sonucu vücutta yapısal ve fonksiyonel bozukluklar oluşmasına neden down sendromu hastası küçük bir çocuğun, köpekle tatlı oyunu internette izlenme rekorları kırıyor. Sosyal paylaşım sitelerinde büyük ilgi gören videoda, yürüme sorunu yaşan çocuğun yanına Labrador Retriever cinsi sevimli bir köpek geliyor. Küçük çocuk, poposunun üzerinde köpeğe yaklaşırken, labrador da aynı şekilde çocuğa cevap veriyor.

Bir ara köpekten ürken çocuk, kendisini tekrar geriye atıyor. Sevimli köpek ve küçük çocuk bir süre hareketsiz şekilde birbirlerini süzüyor. İlk hamleyi labrador yapıyor ve sürünerek küçük çocuğa yaklaşıyor, patileriyle dokunuyor. Küçük çocuk da köpeğin patilerini yakalıyor.

İşte bu andan sonra iki canlı arasında muhteşem bir oyun başlıyor. Zaman zaman küçük çocuk kurtulmaya çalışsa da labrador, tüm çabaları boşa çıkartıyor, küçük çocuğa göz yaşartan bir şefkat gösteriyor.
Etiketler